رژیم کاناداییکاهش وزن 15 روزه

شاید اسم رژیم کانادایی به گوشتان خورده باشد، اما اثر لاغری این رژیم های جادویی کوتاه مدت است و عوارض آن ممکن است خیلی پایدارتر باشد. این رژیم برای افرادی طراحی شده است که از سلامتی جسمی خوبی برخوردار هستند و بیماری خاصی مانند فشار خون، ناراحتی قلبی، زخم معده و غیره ندارند. بعد از چند ماه، وزن به صورت نجومی به حالت اولیه باز می گردد. با دنبال کردن این رژیم، همانند بسیاری از رژیم های دیگر، به دلیل از دست دادن آب زیاد بدن، پوست شل و افتاده می شود. همچنین خیلی از افرادی که این رژیم را گرفته اند، بعد از مدتی خودشان اعتراف کرده اند که روزهای اول وزنشان به سرعت کاهش پیدا می کرد، اما بعد از مدتی خبری از کاهش وزن نبود. برای پی بردن به علت این مقاومت بدن نسبت به کاهش وزن و سایر موارد لازم و ضروری دانستنی در مورد رژیم کانادایی، پیشنهاد می کنیم که به وبسایت صانعی دایت مراجعه و از مشاوره و رهنمون های سمانه صانعی متخصص تغذیه و سلامتی در خصوص این رژیم بهره مند گشته و اطلاعات لازم و کافی را در این زمینه دریافت نمایید.
جهت مشاهده اطلاعات بیشتر بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

معایب و عوارضی رژیم کانادایی


هستند کسانی که برای رسیدن به تناسب اندام دست به هر کاری می‌زنند. حتی گاهی اوقات پزشک خود می‌شوند و سعی می‌کنند با رژیم‌های خانگی که خود تجویز می کنند و اصولا بدون پایه و اساس است وزن خود را کاهش دهند اما اکثر این روش ها چه تاثیراتی در طولانی مدت ایجاد می کنند، اینجا چند نکته از اثرات مخرب رژیم کانادایی را اعلام می کنیم

* بعد از مدتی دچار ریزش مو می‌شوید.
* باعث شل شدن و افتادگی پوست به دلیل از دست دادن آب زیاد بدن می شود.
* سرعت کاهش وزن در اوایل آغاز رژیم که برای سلامتی مخرب می باشد.
* روتین شدن این نوع رژیم و عدم کاهش وزن در زمان بلند مدت.
* به جای کاهش بافت چربی از بافت عضلانی کاسته می شود و در زمان برگشت وزن بجای بافت عضلانی بافت چربی اضافه می شود.
* ...
بنابر این برای کاهش وزن باید از همه گروه‌های غذایی به مقدار متعادل مصرف شوند، در غیر این صورت مشکلات مختلفی برای افرادی که رژیم غذایی خاصی را دنبال می کنند ایجاد خواهد شد. حتی گرفتن این نوع رژیم های غذایی می‌تواند پیامدی مثل حمله‌های قلبی و مغزی را برای برخی افراد به همراه داشته باشد.

رژیم کانادایی و کم خوری

رژیم کانادایی شاید در ابتدا رژیم سخت و خسته کننده ای به نظر بیاید اما جالب است که بدانید با دریافت مشاوره از ما، شما در کوتاه ترین زمان ممکن به تأثیر شگرف این رژیم دست پیدا می کنید. همچنین باید به این مهم نیز توجه داشته باشید که رعایت کردن میزان کالری مصرفی شما امری است که همواره برای تناسب اندام خود باید به آن توجه داشته باشید. از همین رو رژیم کانادایی این مهم را به راحتی برای شما فراهم می آورد و شما پس از اتمام رژیم به هیچ عنوان تغذیه شما دیگر شبیه گذشته نیست. ابتدا به دلیل کاهش وزن فوق العاده ای که به دست آورده اید از لحاظ روحی دیگر تمایلی به پر خوری و مصرف کالری بیشتر از حد معمول ندارید. از سوی دیگر رژیم کانادایی این مهم را برای شما فراهم می سازد که کنترل شده وعده های غذایتان را مصرف کنید. شما با رعایت الگو غذایی سالم برای بدنی سالم می توانید از شر بیماری های قند خون، فشار خون و یا هر بیماری دیگری که شما را آزار می دهد در امان بمانید. حس خوشایندی که پس از کاهش وزن از آن شما می شود بدون تردید نیاز شما به هر رژیم غذایی را از ذهن شما پاک می کند و همه راز این زیبایی را از شما خواهند پرسید.

رژیم صانعی-رژیم کانادایی و کم خوری

تفاوت رژیم کانادایی با سایر رژیم های غذایی


همان طور که می دانید بیش از صد نوع رژیم غذایی این روزها مرسوم شده است و غالبا هیچ کدام افراد را به نتیجه دلخواهی که شخص از آن رژیم انتظار داشته است نمی رساند؛ اما جالب است که برای شما بگویم رژیم کانادایی سه نکته اساسی و مهم را در کنار کاهش وزن از آن فرد رژیم گیرنده می کند.

جهت مشاهده اطلاعاتی در خصوص نحوه و فرآیند رژیم کانادایی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

نکته اول

ابتدا می توانیم به میزان کالری که برای این رژیم در نظر گرفته شده است اشاره کنیم. یکی از ساده ترین راهکارهای که بدون مصرف دم نوش های گیاهی، عرقیجات لاغری، مواد غذایی رژیمی باید در هنگام رژیم گرفتن رعایت شود کاهش انرژی دریافتی است. هر شخص به طور متوسط در طی شبانه روز با ریزه خواری های که انجام می دهد بیش از دو هزار کالری وارد بدن خود می کند و مدام از اضافه وزن خود شاکی است.

نکته دوم

پشتکار و صبوری است که باید لحاظ شود. شاید رژیم غذایی کانادایی خیلی تنوع غذایی نداشته باشد اما شما می توانید با خود تصور کنید که قرار است دو هفته روزه بگیرید و با حداقل مواد غذایی که در اختیار دارید روزه خود را باز کنید. پس شما با رژیم کانادایی می توانید به کم خوری بدن خود را عادت دهید و فقط از مواد غذایی سالم بهره بگیرید.با استفاده از رژیم کانادایی کالری دریافتی شما بر اساس منوی که برای شما در نظر گرفته شده است به روزی هزار کالری کاهش پیدا می کند.

نکته سوم

مدت زمان کوتاهی است که برای این رژیم در نظر گرفته شده است. زمانی که شما تصمیم می گیرید رژیم غذایی را شروع کنید روزهای اولیه بسیار پر انرژی و با اراده کار خود را آغاز می کنید شاید این روند یک الی دو هفته ادامه داشته باشد و پس از آن خسته شوید و رژیم خود را رها کنید. مدت زمان بسیار مناسبی که این رژیم غذایی برای شما در نظر گرفت است تا قبل از کم شدن اراده شما برای کاهش وزن به اتمام رسیده است و شما شاهد کاهش وزن فوق العاده ای شده اید.

ادعاهای رد شده پیرامون رژیم کانادایی


نوساناتی که در وزن شما اتفاق می افتد سبب می شود شما انگیزه بیشتری برای ادامه دادن روند لاغری خود طی کنید. اگر به هر دلیلی وزن شما به یک باره افزایش پیدا کرده است و بر فرض شما به وزن بالای صد کیلو رسیده اید با استفاده از این رژیم می توانید ده کیلو از وزن خود را ظرف مدت زمان کوتاهی کم کنید و پس از قدری سبک تر شدن به رژیم خود ادامه دهید. می توانید کم خوری کنید و به کلاس های ورزشی بروید تا با کمک رژیم کانادایی از بروز بیماری های خطرناک جلو گیری کنید. پس این ادعا که افراد می گویند کاهش وزن به یک بار سلامتی ما را به خطر می انداز با این مثال به کلی رد می شود؛ زیرا هستند کسانی که به کل انگیزه خود را از دست داده اند دیگر از راه های که رفته اند و آن ها را با شکست روبرو کرده اند خسته شده اند. از همین رو با رژیم غذایی کانادایی می توانند یک بار دیگر خود را به روزهای تناسب اندام خود نزدیک کنند و سلامت از دست رفته خود را برگردانند.

آیا پانزده روز زمان کافی است؟


شاید همه شما پس از مطالعه شرایط رژیم غذایی کانادایی این سؤال را از خود بپرسید مگر می شود پانزده روز رژیم بگیریم و به یک باره ده کیلو کاهش وزن داشته باشیم؟ یا شاید از خود بپرسید چرا روزه می گرفتیم این گونه به سرعت لاغر نمی شدیم؟ در جواب باید به شما بگویم کاهش وزن یا نوساناتی که در وزن شما حاصل می شود در همین مدت کوتاه با تغییر رویه غذایی شما صورت می گیرد و شما می توانید این مهم را تحت نظر خانم صانعی با برنامه صحیح رژیمی امتحان کنید. مورد دیگر اینکه در ماه رمضان افراد در وعده های غذایی سحر و افطار شاید بیش از دو هزار کالری دریافت می کنند اما در این رژیم شما در طی شبانه روز تنها هزار کالری دریافت می کنید که این مهم خود دلیلی برای کاهش وزن شما به شمار می آید. امید است راهنمایی های ارائه شده به جهت بهره گیری از رژیم کانادایی شما را یاری رسانده باشد.

رژیم صانعی-آیا پانزده روز زمان کافی است؟

نکات تکمیلی در مورد کمک به رژیم کانادایی

صانعی دایت ارائه مشاوره تخصصی تغذیه و انواع رژیم غذایی از جمله رژیم کانادایی

خوردنی های مجاز در رژیم کانادایی


ماهی، گوشت کم چرب،استیک، مرغ بدون پوست، گوشت گاو، بوقلمون، سبزیجات، تخم مرغ، قهوه یا چای سبز
چه کسی باید از این رژیم(کانادایی) دوری کند؟
اگر در هرکدام از شرایط زیر قرار گرفتید، این رژیم برای شما مناسب نیست.
* مشکلات سلامت عمومی
* فشار خون شریانی
* اختلالات معده
اگر در ورزش یا فعالیت هایی که شامل نیروی جسمانی است، شرکت میکنید.
* مادران باردار و شیرده
* اگر نوجوان هستید
* انجام کارهای فیزیکی سخت و سنگین
* اگر سن شما بالای۴۰ سال است
حتی اگر شما در هیچ کدام از دسته بندی های بالا قرار نگرفته اید، همیشه مشاوره با پزشک، یک انتخاب خوب است.
صانعی دایت پاسخگوی تمامی پرسش های تغذیه ای شما عزیزان می باشد.

درباره رژیم کانادایی بیشتر بدانیم

آیا رژیم کانادایی به سوخت و ساز بدن سرعت می بخشد؟

غذاهایی که در این برنامه رژیم غذایی ۱۳ روزه مصرف می کنید میزان سوخت و ساز بدن شما را افزایش می دهند. تخم مرغ، گوشت گاو و مرغ بسیار غنی از پروتئین هستند و نیاز به انرژی بیشتری برای هضم دارند . این به این دلیل است که این غذاها دارای اثر گرمایی هستند. اثر گرمایی میزان انرژی مصرفی ای است که بدن شما برای هضم غذا مصرف می کند.

رژیم کانادایی می تواند باعث کاهش تجمع چربی شود؟

همانطور که بدن شما شروع به از دست دادن وزن و سم زدایی از خود می کند، تجمع چربی ها به طور قابل توجهی کاهش می یابد، زیرا سلول های چربی توسعه یافته کوچک می شوند و همچنین فشار کمتری بر روی بافت های مرتبط وجود خواهد داشت.

ورزش های موثر در رژیم کانادایی

شما از هر ورزشی با شدت کم و ملایم می توانید استفاده کنید. شنای آرام و یا پلاتس می تواند ورزشی مناسب در این دوره باشد.
حتی اگر قادر به رفتن به باشگاه نیستید، حتما هر روز کمی پیاده روی کنید.. کسانی که تصمیم به گرفتن رژیم کانادایی را دارند، باید حداقل دو لیتر آب در روز بنوشند.

رژیم صانعی-برنامه رژیم کانادایی-نمونه گوشت قرمز
رژیم صانعی-برنامه رژیم کانادایی-نمونه قهوه مصرفی روزانه
رژیم صانعی-برنامه رژیم کانادایی-نمونه ماهی و سبزیجات گریل بدون روغنپیام های رضایتمندی مشتریان همیشه همراه شما هستیم


yasaman tahmasebi

من از رژیم دکتر صانعی استفاده کردم و بسیار راضی بودم .ممنون از مشاوره خوبتون


 

zahra ahmadi

خیلی راضی هستم از راهنمایی ها و رژیم ایشون ، واقعا دست مریزاد ، در عرض کمتر از یکسال جواب گرفتم


 

raheleh mohammadi

مدت کوتاهی هست که تحت رژیم درمانی دکتر صانعی هستم و در مدت کوتاه بسیار نتیجه خوبی گرفتم به دیگران نیز توصیه میکنم.


 

Hani Abdollahi

مهمترین چیز توی یه رژیم خوب به نظر من قابل انجام بودنشه،

ایشونن رژیم هایی مبتنی بر خوراک معمول خانواده میدن که برای همه قابل اجراست .


 

BABAK MANAFI

از خانم دکتر صانعی بسیار ممنونم، با کمک ایشون تونستم در مدت چند ماه اضافه وزن خودم رو درمان کنم و از شرایط چاقی شدید خارج بشم و bmi خودم رو پایین بیارم


 

win coin

دکتر به این میگن ، دکتر باید علاوه بر تخصصی که داره دلسوز هم باشه ، باید برای مراجعه کننده وقت بزاره و مهم تر اینکه با توجه به شرایط خاص هر نفر برای اون بهترین راهکار و روش رو تجویز کنه ، واقعا ممنونم ازشون کاش زودتر با ایشون آشنا میشدم

MEHRDAD SANEEI

ایشان از معدود کارشناسانی هستند که از روش های به روز رژیم درمانی مثل رژیم کانادایی به خوبی برای بهبود حال بیمارنشون استفاده می کنند و تجربه عالی ایشون در

خصوص بیماری های خاص با توجه به اینکه مشاور تغذیه بخش مراقبت های ویژه چند بیمارستان بزرگ و مهم بوده اند بسیار رژیم های درمانی شون رو اطمینان بخش کرده، تجربه من و دوستانم از مراجعه به مطب ایشون خوب بوده است. توصیه می کنم کسانی که به دنبال مشاوره تغذیه ای هستند که علمی و سالم و بدون استفاده از روش های تهاجمی و داروهای تجاری کارش رو انجام بده، حتما به ایشون مراجعه کنند.

یکی دیگر از نقاط قوت ایشون که بسیار باعث دلگرمی مراجعه کننده ها میشه ارزش قائل شدن برای وقت مراجعین هست که مثل اکثر پزشکان صف های طولانی و بی مورد برای تبلیغ ایجاد نکردند و هر مراجعه کننده دقیقا در زمان مراجعه حداکثر با ده دقیقه انتظار وارد مطب می شه و در زمان بندی های مشخصی بدون مراجعه مجدد و بدون هیچ هزینه ای تلفنی از طرف خود مطب وضعیت بیمار کنترل میشه


 
Load all parameters
Google indexI13
SEMrush backlinksL31
SEMrush subdomain backlinksLD62
Bing indexI12
Alexa rankRank1.56M
Webarchive ageAgen/a
Facebook likesl0